Скатертина з серветками Istanbul Piknik Set 140х180 см Happy Days Kirmizi
- В наявності
- Код: Happy Days Kirmizi 33114
1 540 ₴
Але поки що це лише наше прагнення, у нас роблять замовлення по телефону, просять забронювати на один два дні
Фабрика іноді в упаковці одного розміру кладе інший, при отриманні ми не можемо це перевірити.
Створюючи замовлення, у нас Ви автоматично погоджуєтеся з тим, що товару може не бути в наявності.
Ми запропонуємо Вам альтернативу схожого товару зі знижкою, якщо не буде в наявності того, що Ви замовили.
Але все одно величезне прохання є вайбер +380674802346-Світлана плюс чат на сайті.
Уточніть, будь ласка, а потім оплачуйте.
Велике спасибі за розуміння, ми намагаємося як можемо.
Набір складається з скатертини та п’яти серветок в дерев’яній корзинці, яку можна використати для подачі хліба або ж фруктів.
Набір для пікніка “Happy Days” від İyi Geceler İstanbul.
Створіть атмосферу затишку та елегантності навіть просто неба з набором Happy Days — ідеальним супутником для сімейного пікніка, обіду в саду чи романтичної вечері на природі. Вироблений з любов’ю в Туреччині, цей набір поєднує в собі високу якість, натуральні матеріали та стильний дизайн у класичну клітинку.
Переваги
- Матеріал: скатертина з 100% натуральної бавовни, яка м’яка на дотик, приємна до використання та легка у догляді.
- Дизайн: традиційна клітинка в різних варіантах кольору (червоний, синій, жовтий, антрацит, зелений) — завжди доречний і актуальний як для заміського стилю, так і для домашнього інтер’єру.
- Упакування: дерев’яна коробка з прозорою кришкою та стрічкою, може стати чудовим варіантом для подарунку.
- Догляд: легко прати та доглядати.
Рекомендації по догляду
- Машинне прання при температурі до 30°C.
- Не використовувати відбілювач.
- Прасувати при середній температурі.
- Сушити природним способом або в сушарці на делікатному режимі
- Тип: Скатертина
- Виробник: Туреччина
- Торгова марка: Istanbul
- Форма: Прямокутна
- Тканина: Бавовна
- Склад: 100%-бавовна
- В наборі:
- Скатертина: 140x180см 1-шт
- Серветки: 35x45см 5-шт
- Упаковка: Подарунковий кошик
Наші переваги:
1. Відправка день у день
2. Пакуємо у свої коробки, максимально щільно, щоб Ви менше платили
3. Є обмін та повернення товару протягом 14 днів (крім заборонених товарів до повернення та обміну)
4. Ми можемо відповісти на всі питання щодо товару, тому що ми не дропшипери
5. Є можливість сфотографувати товар, зняти відео, зважити і т.д.
6. Завжди пропонуємо найкраще з товарів, які є в наявності
7. Консультуємо
8. На ринку домашнього текстилю понад 15 років
9. Більше 1000 позитивних відгуків
10. Працюємо в суботу та неділю
11. Доступні ціни та дуже хороша якість
12. Ми працюємо для Вас, і зробимо все, щоб Ви залишилися задоволені покупкою.
13. Безкоштовна доставка від 5000гр
Надсилаємо товари
1 Укр поштою (пiсляплатою або за передоплатою)
Тариф укр пошти за оплату при отриманні 2% від суми
2 Новою поштою (пiсляплатою або за передоплатою)
Тариф на оплату при отриманні 2% від суми +20гр за оформлення
3 Meest (тільки пром оплата або передоплата, післяплатою не відправляємо)
4. Пункт видачі Розетка (тільки пром оплатою, доставка безкоштовна)
Якщо Ви маєте час та бажання, будемо дуже вдячні Вам за залишений відгук.
Бажаємо Вам завжди приємних покупок та гарного настрою
З любов'ю до Вас інтернет-магазин Бамбук
bambyk.com.ua











| Основні | |
|---|---|
| Тип виробу | Скатертина |
| Загальна кількість предметів | 1 |
| Форма скатертини | Прямокутна |
| Кількість серветок | 5 шт. |
| Матеріал | Бавовна |
| Основа | Без основи |
| Колір | Червоний |
| Подарункова упаковка | Так |
| Машинне прання | Так |
| Виробник | ISTANBUL |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Розміри скатертини | |
| Довжина скатертини | 140 см |
| Ширина скатертини | 180 см |
| Розміри серветки | |
| Довжина серветки | 45 см |
| Ширина серветки | 35 см |
| Склад матеріалу | |
| Бавовна | 100 % |
- Ціна: 1 540 ₴













