Комплект постільної білизни Ozdilek Ranforce Frozen Natural бавовняна полуторна Туреччина
- В наявності
- Код: Frozen Natural 245119
1 804 ₴
Але поки що це лише наше прагнення, у нас роблять замовлення по телефону, просять забронювати на один два дні
Фабрика іноді в упаковці одного розміру кладе інший, при отриманні ми не можемо це перевірити.
Створюючи замовлення, у нас Ви автоматично погоджуєтеся з тим, що товару може не бути в наявності.
Ми запропонуємо Вам альтернативу схожого товару зі знижкою, якщо не буде в наявності того, що Ви замовили.
Але все одно величезне прохання є вайбер +380674802346-Світлана плюс чат на сайті.
Уточніть, будь ласка, а потім оплачуйте.
Велике спасибі за розуміння, ми намагаємося як можемо.
Що входить в комплект:
- Підковдра 160x220см 1-шт
- Простирадло на резинці: 100x200см (на висоту матраца до 30-см) 1-шт
- Наволочки: 50x70см 1-шт
Головні переваги постільної білизни Ozdilek Ranforce
Комплект постільної білизни Ozdilek Ranforce – це насамперед елегантне доповнення до спальні. Всі дизайни ретельно продумані та обов'язково враховують сучасні модні тенденції. В асортименті такого текстилю можна знайти як однотонну, так і кольорову постільну білизну. Досить популярний малюнок, який використовується, - квіти та рослинні мотиви.
До розкішного вигляду постільної білизни Ozdilek Ranforce приєднується його практичність, зручність, довговічність. Виготовлені виключно з натуральних матеріалів, комплекти відмінно вбирають вологу, дозволяють шкірі дихати, приємні на дотик і служать не один рік.
Постільна білизна ранфорс
Так як ранфорс був створений, в першу чергу, для пошиття постілi, він відповідає більшості вимог, які пред'являються до домашнього текстилю. До позитивних властивостей цього матеріалу можна зарахувати:
- високу гігроскопічність (об'єм вологи, що вбирається, може становити до 20% від ваги матерії);
- хорошу терморегуляцію (зберігає тепло, дає тілу можливість дихати);
- гладку матову, рівномірну фактуру без вузликів;
- високу чіткість, яскравість та стійкість принтів;
- зносостійкість (до 200 циклів прання);
- практичність, гігієнічність (не потребує особливого догляду, можна прати у гарячій воді).
- Тип: Постільна білизна
- Виробник: Туреччина
- Торгова марка: Ozdilek
- Тканина: Ранфорс
- Склад: 100% бавовна
- Зносостійкість: Висока
- В комплекті:
- Підковдра на гудзиках: 160x220см 1-шт
- Простирадло на резинці: 100x200см (на висоту матраца до 30-см) 1-шт
- Наволочки на запах: 50x70см 1-шт ⠀
- Використання відбілювачів: Заборонено
- Упаковка: Фірмова коробка від виробника
Наші переваги:
1. Відправка день у день
2. Пакуємо у свої коробки, максимально щільно, щоб Ви менше платили
3. Є обмін та повернення товару протягом 14 днів (крім заборонених товарів до повернення та обміну)
4. Ми можемо відповісти на всі питання щодо товару, тому що ми не дропшипери
5. Є можливість сфотографувати товар, зняти відео, зважити і т.д.
6. Завжди пропонуємо найкраще з товарів, які є в наявності
7. Консультуємо
8. На ринку домашнього текстилю понад 15 років
9. Більше 1000 позитивних відгуків
10. Працюємо в суботу та неділю
11. Доступні ціни та дуже хороша якість
12. Ми працюємо для Вас, і зробимо все, щоб Ви залишилися задоволені покупкою.
13. Безкоштовна доставка від 5000гр
Надсилаємо товари
1 Укр поштою (пiсляплатою або за передоплатою)
Тариф укр пошти за оплату при отриманні 2% від суми
2 Новою поштою (пiсляплатою або за передоплатою)
Тариф на оплату при отриманні 2% від суми +20гр за оформлення
3 Meest (тільки пром оплата або передоплата, післяплатою не відправляємо)
4. Пункт видачі Розетка (тільки пром оплатою, доставка безкоштовна)
Якщо Ви маєте час та бажання, будемо дуже вдячні Вам за залишений відгук.
Бажаємо Вам завжди приємних покупок та гарного настрою
З любов'ю до Вас інтернет-магазин Бамбук
bambyk.com.ua

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ozdilek |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Колір | Фіолетовий |
| Тематика декору, малюнка | Казки, кіно, мультфільми |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 100 см |
| Довжина простирадла | 200 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Кишені підковдри | На ґудзиках |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 160 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
- Ціна: 1 804 ₴



