


Комплект постільної білизни Cotton Box Serenity Bamboo Brisa Mint
- В наявності
- Код: Brisa Mint 24500110
3 872 ₴
Поки це тільки наше прагнення, у нас роблять замовлення по телефону, просять забронювати на два дні
Фабрика іноді в упаковці одного розміру кладе інший, при отриманні ми можемо це перевірити.
Створюючи замовлення у нас Ви автоматично погоджуєтесь з тим, що товару може не бути в наявності.
Ми запропонуємо Вам альтернативу схожого товару зі знижкою, якщо не буде того, що Ви замовили.
Але все одно величезне прохання є вайбер +380674802346-Світлана плюс чат на сайті.
Уточніть, будь ласка, а потім оплачуйте.
Велике спасибi за розуміння, ми намагаємося як можемо.
="font-size:16px">Комплект постільної білизни Cotton Box Serenity Bamboo Brisa
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!!! В КОМПЛЕКТІ НЕМАЄ ПІДКОВДРИ!!!
У комплекті:
- Плед-покривало: 220x230 см 1-шт
- Підковдра: Немає
- Простирадло: 240x260-см 1-шт
- Наволочки: 50x70 см 4-шт
Сатин Делюкс (Satin Deluxe) - це преміальний тип тканини для постільної білизни, виготовлений із 100% довговолокнистої бавовни з високою щільністю плетіння.
Основні характеристики:
- шовковиста гладкість
- характерний блиск
- гіпоалергенність
- довговічність та здатність зберігати тепло.
Основні характеристики тканини Satin Deluxe:
- Склад: 100% натуральна, високоякісна довговолокниста бавовна.
- Щільність: Висока щільність забезпечує довговічність та м'якість.
- Плетіння: Сатинове плетіння надає тканині благородного блиску.
- Відчуття: Дуже м'яка, ніжна на дотик, поверхня, що нагадує шовк.
- Тип: Постільна білизна з пледом
- Розмір: Євро
- Торгова марка: Cotton Box
- Виробник: Туреччина
- У комплекті:
- Плед-покривало піке: 220x230 см 1-шт
- Склад:50% ліоцелл 45% бавовна 5% бамбук
- Підковдра: Немає
- Простирадло: 240x260см 1-шт
- Склад: 100% бавовна
- Наволочки: 50x70см 4-шт
- Склад: 100% бавовна
- Тканина: Satin DeLux
- Упаковка: Фірмова коробка
Наші переваги:
1. Відправка день у день
2. Пакуємо у свої коробки, максимально щільно, щоб Ви менше платили
3. Є обмін та повернення товару протягом 14 днів (крім заборонених товарів до повернення та обміну)
4. Ми можемо відповісти на всі питання щодо товару, тому що ми не дропшипери
5. Є можливість сфотографувати товар, зняти відео, зважити і т.д.
6. Завжди пропонуємо найкраще з товарів, які є в наявності
7. Консультуємо
8. На ринку домашнього текстилю понад 15 років
9. Більше 1000 позитивних відгуків
10. Працюємо в суботу та неділю
11. Доступні ціни та дуже хороша якість
12. Ми працюємо для Вас, і зробимо все, щоб Ви залишилися задоволені покупкою.
13. Безкоштовна доставка від 5000гр
Надсилаємо товари
1 Укр поштою (пiсляплатою або за передоплатою)
Тариф укр пошти за оплату при отриманні 2% від суми
2 Новою поштою (пiсляплатою або за передоплатою)
Тариф на оплату при отриманні 2% від суми +20гр за оформлення
3 Meest (тільки пром оплата або передоплата, післяплатою не відправляємо)
4. Пункт видачі Розетка (тільки пром оплатою, доставка безкоштовна)
Якщо Ви маєте час та бажання, будемо дуже вдячні Вам за залишений відгук.
Бажаємо Вам завжди приємних покупок та гарного настрою
З любов'ю до Вас інтернет-магазин Бамбук
bambyk.com.ua




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cotton Box |
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Люкс-сатин |
| Колір | Бірюзовий |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 4 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Літній набір | |
| У комплекті | Покривало піке 1-шт, простирадло 1-шт, наволочки 4 шт. |
- Ціна: 3 872 ₴



