Постільна білизна ранфорс Modalita євро розмір з простирадлом на резинці Туреччина
- В наявності
- Код: Modalita Stripe 96033780
1 628 ₴
Але поки що це лише наше прагнення, у нас роблять замовлення по телефону, просять забронювати на один два дні
Фабрика іноді в упаковці одного розміру кладе інший, при отриманні ми не можемо це перевірити.
Створюючи замовлення, у нас Ви автоматично погоджуєтеся з тим, що товару може не бути в наявності.
Ми запропонуємо Вам альтернативу схожого товару зі знижкою, якщо не буде в наявності того, що Ви замовили.
Але все одно величезне прохання є вайбер +380674802346-Світлана плюс чат на сайті.
Уточніть, будь ласка, а потім оплачуйте.
Велике спасибі за розуміння, ми намагаємося як можемо.
Що входить до комплекту:
- Підковдра: 200x220 1шт
- Простирадло на резинці: 160x200 (на висоту матраца до 25см) 1шт
- Наволочки: 50x70 2-шт
Страйп-ранфорс - це 100% бавовняна, натуральна тканина полотняного переплетення з характерним малюнком у вигляді смуг (страйп - від англ. stripe), створеним шляхом чергування щільнішого плетіння ниток. Це поліпшений, більш м'який і щільний аналог бязі, що відрізняється високою довговічністю, екологічністю і здатністю зберігати колір і форму після численних прань. Основні характеристики страйп-ранфорсу:
Склад:
- 100% бавовна. міцніше звичайної бязі.
Дизайн:
- Смуги можуть бути однакової ширини або чергуватись, створюючи ефектний геометричний візерунок на постільній білизні.
Переваги матеріалу:
- Гіпоалергенність
- Ідеальний для людей з чутливою шкірою і дітей.
Естетичність:
- Надає постільній білизні стильний, лаконічний вигляд, що нагадує готельні комплекти
- Тип: Постільна білизна
- Виробник: Туреччина
- Торгова марка: Modalita
- Тканина: Ranfors stripe
- Склад: 100% бавовна
- Зносостійкість: Висока
- У комплекті:
- Підковдра на ґудзиках: 200x220 1-шт
- Простирадло на резинці: 160x200 (на висоту матраца до 25см) 1-шт
- Наволочки на запах: 50x70 2-шт
- Використання відбілювачів: Заборонено
- Упаковка: Пакет
Наші переваги:
1. Відправка день у день
2. Пакуємо у свої коробки, максимально щільно, щоб Ви менше платили
3. Є обмін та повернення товару протягом 14 днів (крім заборонених товарів до повернення та обміну)
4. Ми можемо відповісти на всі питання щодо товару, тому що ми не дропшипери
5. Є можливість сфотографувати товар, зняти відео, зважити і т.д.
6. Завжди пропонуємо найкраще з товарів, які є в наявності
7. Консультуємо
8. На ринку домашнього текстилю понад 15 років
9. Більше 1000 позитивних відгуків
10. Працюємо в суботу та неділю
11. Доступні ціни та дуже хороша якість
12. Ми працюємо для Вас, і зробимо все, щоб Ви залишилися задоволені покупкою.
13. Безкоштовна доставка від 5000гр
Надсилаємо товари
1 Укр поштою (пiсляплатою або за передоплатою)
Тариф укр пошти за оплату при отриманні 2% від суми
2 Новою поштою (пiсляплатою або за передоплатою)
Тариф на оплату при отриманні 2% від суми +20гр за оформлення
3 Meest (тільки пром оплата або передоплата, післяплатою не відправляємо)
4. Пункт видачі Розетка (тільки пром оплатою, доставка безкоштовна)
Якщо Ви маєте час та бажання, будемо дуже вдячні Вам за залишений відгук.
Бажаємо Вам завжди приємних покупок та гарного настрою
З любов'ю до Вас інтернет-магазин Бамбук
bambyk.com.ua








| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofi Soft |
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 160 см |
| Довжина простирадла | 200 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Кишені підковдри | На ґудзиках |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
- Ціна: 1 628 ₴











