

Комплект постільної білизни з покривалом Romeo Home Axiom євро-розмір Туреччина
- В наявності
- Код: Axiom 1418934
4 092 ₴
Поки це тільки наше прагнення, у нас роблять замовлення по телефону, просять забронювати на два дні
Фабрика іноді в упаковці одного розміру кладе інший, при отриманні ми можемо це перевірити.
Створюючи замовлення у нас Ви автоматично погоджуєтесь з тим, що товару може не бути в наявності.
Ми запропонуємо Вам альтернативу схожого товару зі знижкою, якщо не буде того, що Ви замовили.
Але все одно величезне прохання є вайбер +380674802346-Світлана плюс чат на сайті.
Уточніть, будь ласка, а потім оплачуйте.
Велике спасибi за розуміння, ми намагаємося як можемо.
Комплект постільної білизни з махровим покривалом Romeo home
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!!!! ПІДКОВДРИ В НАБОРІ НЕМАЄ!!!
У комплекті:
- Плед-покривало: 220x230-см 1-шт
- Простирадло: 240x260-см 1-шт
- Наволочки: 50x70-см 2-шт
Тканина
Ранфорс – це натуральна тканина з чистої бавовни, дуже практична і володіє високими споживчими властивостями. Ranforce практично не відрізняється від натуральної бязі. Він також виготовлений з бавовняного волокна.
Спосіб виробництва даної серії дуже цікавий. Оскільки тканина ще на виробництві піддається сильній тепловій та вологій обробці, внаслідок чого відбувається її усадка, яка дає їй злегка стиснутого ефекту. Цей метод обробки тканини ще називають “прання з камінням” (stone wash). Тканина міцна та легка, не сідає, не деформується і не вимагає прасування.
Переваги Ranforce:
- Ranforce, як і бязь, без шкоди переносить сотні прань в гарячій воді: колір і фактура тканини ніяк не змінюються.
- Легкий повітропроникний.
- Вологопроникність дає можливість тканині швидко висихати.
- Висока щільність матеріалу дозволяє наносити на неї якісні малюнки в різній колірній гамі.
- Натуральний Ranforce добре підходить людям, які не виносять синтетичні тканини.
Як доглядати?
- Можна використовувати ручне і машинне прання з температурою води не більше 40 ° C. Деякі господині рекомендують прати за допомогою рідких засобів для прання. Сушити краще на свіжому повітрі. Зберігання можливо в традиційному варіанті разом з постільною білизною.
- Тип: Постільна білизна
- Розмір: Євро
- Торгова марка: Romeo Home
- Виробник: Туреччина
- У комплекті:
- Плед-покривало із махри: 220x230-см 1-шт
- Простирадло ранфорс: 240x260-см 1-шт
- Наволочки ранфорс: 50x70-см 2-шт
- Склад: 100% бавовна
- Тканина: Ранфорс
- Упаковка: Фірмова коробка
Наші переваги:
1. Відправка день у день
2. Пакуємо у свої коробки, максимально щільно, щоб Ви менше платили
3. Є обмін та повернення товару протягом 14 днів (крім заборонених товарів до повернення та обміну)
4. Ми можемо відповісти на всі питання щодо товару, тому що ми не дропшипери
5. Є можливість сфотографувати товар, зняти відео, зважити і т.д.
6. Завжди пропонуємо найкраще з товарів, які є в наявності
7. Консультуємо
8. На ринку домашнього текстилю понад 15 років
9. Більше 1000 позитивних відгуків
10. Працюємо в суботу та неділю
11. Доступні ціни та дуже хороша якість
12. Ми працюємо для Вас, і зробимо все, щоб Ви залишилися задоволені покупкою.
13. Безкоштовна доставка від 5000гр
Надсилаємо товари
1 Укр поштою (пiсляплатою або за передоплатою)
Тариф укр пошти за оплату при отриманні 2% від суми
2 Новою поштою (пiсляплатою або за передоплатою)
Тариф на оплату при отриманні 2% від суми +20гр за оформлення
3 Meest (тільки пром оплата або передоплата, післяплатою не відправляємо)
4. Пункт видачі Розетка (тільки пром оплатою, доставка безкоштовна)
Якщо Ви маєте час та бажання, будемо дуже вдячні Вам за залишений відгук.
Бажаємо Вам завжди приємних покупок та гарного настрою
З любов'ю до Вас інтернет-магазин Бамбук
bambyk.com.ua



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Romeo |
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Колір | Марсал |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Літній комплект | |
| До набору | Покривало 1-шт Наволочки 2-шт Простирадло 1-шт |
- Ціна: 4 092 ₴



